FIRMY

drukuj tutaj
| Dodano: 25.02.2016 < powrót do listy

Hyundai jako Twój partner  w biznesie

Propozycja Hyundaia dla firm to specjalne warunki sprzedaży oraz oferta, która doskonale odpowiada potrzebom przedsiębiorców w zakresie zakupu, finansowania oraz obsługi posprzedażnej.

Program REGON


Oferta kierowana jest do małych firm i jednoosobowych działalności gospodarczych posiadających numer REGON. Dodatkowo przy finansowania auta w leasingu Hyundai Finance otrzymacie Państwo dodatkowy rabat.
Wartość upustu naliczana jest od ceny detalicznej wraz z lakierem metalizowanym i opcjami fabrycznymi

Finansowanie

Szybkość – procedura uproszczona- minimum formalności,
Wygoda – dostępność usług finansowych w naszym salonie
Promocyjne warunki finasowania dla nowych samochodów nie wykluczające innych aktualnych promocji
Szeroka gama paramametrów finansowania oraz leasingowania auta


 5 Lat gwarancji bez limitu kilometrów

Każdy osobowy Hyundai może poszczycić się najwyższą jakością, wszystkie modele poddane są regorystycznym testom drogowym  i wytrzymałościowym w swoim centrum badawczym w Nurburgring w Niemczech. W ramach 5 letniej gwarancji Hyundai udziela 5 lat Assistance i program bezpłatnej, dodatkowej kontroli pojazdu.


Wartość rezydualna


Samochody Hyundai charakteryzują się niskim spadkiem wartości przy odsprzedaży co jest istotnym wyznacznikiem sumarycznych kosztów eksploatacji. Modele naszej marki wyposażone są w przyjazdne środowisku układy napędowe, które powzwalają na znaczne obniżenie codziennych kosztów eksploatacji. Hyundai oferuje również atrakcyjne harmonogramy obsług serwisowych, pozwalające obniżyć koszty utrzymania w dłuższej perspektywie.